1 wrz 2012

Odżywki do paznokci

Podczas dzisiejszych zakupów w Rossmannie zaopatrzyłam się w odżywki do paznokci, które swoją drogą są przecenione -20%. Cena wynosi więc 5,59 zł za sztukę. Pojemność to 7 ml.
Zrobiłam dziś naprawdę dużo zdjęć, z czego większość (te, które przycinałam w programie) jest uszkodzona. Postanowiłam, że dodam póki co jedno zdjęcie, najwyżej jutro edytuję posta.
Musiałam zabrać się solidnie za paznokcie, ostatnio bardzo mi się łamią i niestety drastycznie je obcięłam...
W najbliższym czasie chcę zaopatrzyć się również w lakiery Max Factor, które też można dostać na promocji.
A oto moje zakupy:
Eliksir z jedwabiem pielęgnuje i wzmacnia płytkę. Będę go stosować przy każdym malowaniu jako baza pod lakier, gdyż zapobiega również przebarwieniom, co jest dla mnie ogromną zaletą.
Natomiast kompleks regenerujący mam w planach używać w bardziej ekstremalnych przypadkach, gdy paznokcie zaczną mi się łamać lub rozdwajać.


A to aktualna długość moich paznokci. Na zdjęciu pomalowane są lakierem Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish w odcieniu Meteorite. Ma być trwały i odporny na ścieranie. Jestem ciekawa jak będzie się sprawował przy dwóch warstwach tego cudeńka oraz jednej zwykłego lakieru bezbarwnego.


No cóż, to by było na tyle.
Jutro postaram się dodać drugą część odżywek.
W poniedziałek zaś czeka mnie przegląd poczty (czekam na Joannę), muszę dodać zestaw Syoss, który przyszedł do mnie wczoraj oraz pokazać próbki.
Miłego dnia!

PS Jestem ciekawa wyników na rossnet.pl ;-)

1 komentarz:

Twój komentarz jest dla mnie niesamowicie ważny. Daj znać, co Ci się podobało, a co byś zmianił/a. Dziękuję! :-)

Labels

Powered by Blogger. Blogger Template by Intikali.org. Supported by Iskael and BlogSpot Design.