15 sie 2012

Zostań testerką w serwisie bangla.pl

Czy znacie już stronę bangla.pl? Jeśli nie, to czym prędzej rejestrujcie się. Co kilka dni dodawane są nowe promocje. Serwis daje możliwość zostania testerem albo wygrania ciekawych nagród. Wystarczy być aktywnym, a redakcja na pewno Cię zauważy. Zabawa polega na dodawaniu rzeczowych recenzji produktów, które stosujemy bądź stosowaliśmy, a także wklejaniu ich zdjęć. Istnieje również możliwość komentowania i udzielania się na forum. Szanse na wygraną mają zarówno nowi użytkownicy jak i starzy. To nie ściema, jestem zarejestrowana na stronie od 2 tygodni, a już otrzymałam masło do ciała z Joanny (niedługo recenzja). Warto łączyć przyjemne z pożytecznym :). Zachęcam.
A oto aktualne produkty do testów:

Szampon i odżywka Syoss Color&Volume (silicone free). Akcja trwa od 2-16 sierpnia, czyli właściwie dobiega końca. Do wygrania powyższy zestaw. Do testów zostanie wybrane 12 osób, swoje zgłoszenia należy wysyłać mailem na syoss@bangla.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
W temacie/tylule maila:

  • Syoss + Twój nick w serwisie
W treści maila:

  • imię, nazwisko, adres dostawy, nr tel. kontaktowego,
  • jeśli prowadzisz bloga i będziesz chciała na nim również opublikować informacje o testowaniu podaj adres bloga,
  • potwierdzenie zaakceptowania Regulaminu Akcji: "Przeczytałam/em i akceptuję regulamin akcji", podpis: imię i nazwisko.
 Więcej szczegółów na http://www.bangla.pl/promocje/t42/przetestuj-kosmetyki-do-wlosow-syoss .Do testu produktów zamieszczonych wyżej można zgłaszać się od 5 do 20 sierpnia. Myślę, że to jest coś, co każdej z nas powinno przypaść do gustu. Z resztą zauważyłam, że firma Joanna bardzo lubi użytkowników bangli, gdyż często oferuje nam różne produkty do testowania. Aktualnie do zgarnięcia 14 zestawów z serii Naturia: żel pod prysznic oraz peeling myjący. Zgłoszenia ślemy na zestaw-joanna@bangla.pl, wzór prawidłowego zgłoszenia pod zdjęciem produktów Syoss, trzeba zmienić tylko tytuł meila i wpisać Zestaw Joanna + Twój nick w serwisie Szczegóły tutaj: http://www.bangla.pl/promocje/t43/przetestuj-kosmetyki-naturia-body-firmy-joanna

Zestaw, który oferuje firma BIC składa się z:
  • 1 opakowania maszynek do golenia Flexi Lady, 
  • 1 opakowania maszynek do golenia Soleil Bella,
  • 1 opakowania maszynek do golenia Miss Soleil,
  • 1 opakowania maszynek do golenia dla mężczyzn Bic Flex 3,
  • 1 żelu do golenia Lady Soleil (150ml).
Termin zgłoszeń wyznaczony jest od 13 sierpnia do 3 września. Jest to chyba najbardziej pożądany zestaw w serwisie. Można wygrać zapas maszynek na baaardzo długi okres czasu, dobry żel do golenia, a dodatkowo uszczęśliwić swojego mężczyznę dodatkowym opakowaniem. Prawidłowe zgłoszenie widnieje w opisie produktów Syoss, jednak w tytule maila należy wpisać: BIC + Twój nick w serwisie.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z okazji i życzę powodzenia! Aktywne osoby zostaną docenione.

*zdjęcia produktów skopiowane od serwisu www.bangla.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój komentarz jest dla mnie niesamowicie ważny. Daj znać, co Ci się podobało, a co byś zmianił/a. Dziękuję! :-)

Labels

Powered by Blogger. Blogger Template by Intikali.org. Supported by Iskael and BlogSpot Design.