31 paź 2012

Przetestowałam: Eveline, MiniMax lakiery do paznokci oraz Total Action 8w1 odżywka do paznokci

Powoli zabieram się za recenzowanie produktów od Eveline. W tej notce dodam moje opinie na temat lakierów do paznokci z serii MiniMax Quick Dry&Long Lasting oraz skoncentrowanej odżywki do paznokci 8w1 Total Action.


Miałam przyjemność przetestowania dwóch powyższych odcieni.
Od lewej: #680 (intensywna pomarańcz) oraz #683 (bordo z nutą czerwieni).
Powyższe zdjęcia przedstawiają odcień #680 w sztucznym świetle.A oto odcień #683, również w świetle sztucznym.

Jakie są moje odczucia?

Powiem szczerze, że lakier zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Z przyjemnością poszerzę swoją póki co skromną kolekcję. Gama kolorystyczna jest spora, a odcienie żywe i intensywne.
Kolory, które mi przypadły są dla mnie zupełną nowością. Zazwyczaj stosowałam stonowane, ewentualnie różowe odcienie, które i tak były dla mnie szaleństwem. Jednak te uwielbiam i przekonałam się do malowania paznokci mocniejszymi tonami.
Buteleczka jest mała, minimalistyczna. Zawiera 5 ml produktu, dzięki czemu mam gwarancję, że nie zaschnie i się nie zmarnuje. Pędzelek bardzo ułatwia aplikację, szybko i starannie maluje paznokieć. Zdziwiło mnie to, że jedna warstwa wystarczy, by pokryć dokładnie płytkę paznokcia bez "prześwitów".
Lakier faktycznie jest szybkoschnący, co jest dla mnie wielkim udogodnieniem. Przy jednej warstwie zasycha w mgnieniu oka. W największe zdziwienie wprawiła mnie trwałość. Spodziewałam się, że zaraz po aplikacji lakier odpryśnie się- nie ma takiej opcji! Wytrzymuje w stanie nienaruszonym na paznokciu nawet do TYGODNIA! 
Całość prezentuje się rewelacyjnie. Dodatkowym atutem jest dla mnie piękny połysk.
Moja ocena: 5/5 Na powyższych zdjęciach odżywka, która zdziałała z moimi kruchymi i słabymi paznokciami cuda.

Jakie są moje odczucia?

Odżywkę stosowałam regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta. Efekty zauważyłam dość szybko. 
Opakowanie i zapach typowe dla lakieru do paznokci. Buteleczka zawiera 12 ml specyfiku. Pędzelek ułatwia szybkie i dokładne pokrycie płytki.
Przez 4 dni codziennie malowałam jedną warstwę, aż doszło do czterech, a paznokieć nabrał pięknej, mlecznej barwy. Następnie zmywałam zmywaczem do paznokci i zaczynałam rytuał od nowa. Poprawę stanu paznokci zauważyłam ósmego dnia po zmyciu produktu.
Płytka moich paznokci była matowa od dłuższego czasu, po zastosowaniu kuracji zauważyłam, że znów nabrały pięknego, zdrowego blasku. Bardzo mi się to spodobało.
W kolejnych dniach spostrzegłam, że paznokcie są zregenerowane i odbudowane. Widoczny był również efekt utwardzenia i pobudzenia naturalnego wzrostu. Odporność na urazy mechaniczne, złamania, rozdwajania, kruszenia etc. została wzmocniona.
Powierzchnia płytki zdecydowanie była wygładzona i wyrównana.

Nie stosuję kuracji już od kilku dni. Zauważyłam, że paznokcie są naprawdę mocne, zdrowe i zadbane. Śmiało mogę powiedzieć, że ta odżywka dokonała cudu- moje zniszczone paznokcie znów nabrały blasku, są długie i twarde.
Zdecydowanie na stałe zagości w mojej kosmetyczce w razie awaryjnych sytuacji.
Moja ocena: 5/5

Jak widać, miałam przyjemność przetestować rewelacyjne produkty do paznokci. Serdecznie polecam i zachęcam do kupna- sama z ogromną radością do nich wrócę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój komentarz jest dla mnie niesamowicie ważny. Daj znać, co Ci się podobało, a co byś zmianił/a. Dziękuję! :-)

Labels

Powered by Blogger. Blogger Template by Intikali.org. Supported by Iskael and BlogSpot Design.