26 mar 2013

Emulsja do higieny intymnej dla skóry wrażliwej, Biały Jeleń

Kosmetyki do higieny intymnej należą do grupy tych, bez których nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania w ciągu dnia. Nie ukrywam, że przetestowałam sporo tego typu produktów, mam więc już ustawioną wysoką poprzeczkę wobec nich.
Czy emulsja do higieny intymnej z szałwią i ogórkiem do skóry wrażliwej jest godna polecenia i z czystym sumieniem mogę ją polecić? Przekonajcie się sami!


Opakowanie jest niemalże identyczne jak żelu, o którym wspominałam zaledwie notkę wcześniej. Różnią się jedynie szatą graficzną (etykietą) oraz pojemnością. Ta butelka zawiera 300 ml płynu. Nakrętka jest identyczna, typowa na klik. Prosta w obsłudze i bardzo praktyczna.

Konsystencja jest rzadka, galaretowata. Przypomina lejącą się galaretkę. Jednak kosmetyk jest wydajny.

Zapach jest świeży i delikatny. Właśnie tak powinien pachnieć specyfik do higieny intymnej.


Emulsja dobrze się pieni i spłukuje. Pozostawia skórę dobrze, aczkolwiek delikatnie oczyszczoną i odświeżoną. Pozostawia komfort na cały dzień. W moim przypadku złagodził wszelkie podrażnienia i zapobiegł ich powstawaniu. Podczas testowania nie zauważyłam występowania infekcji czy jakiegokolwiek problemu miejsc intymnych. Wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że kosmetyk pomaga w intensywnej pielęgnacji, nawilża.

Podsumowując, produkt Biały Jeleń jest delikatny i skuteczny. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Nie wiem czy do niego jeszcze wrócę, gdyż nadal poszukuję ideału, ale ta emulsja z całą pewnością jest tą po którą z przyjemnością sięgnę w odległej przyszłości.
Generalnie oceniam na mocną 4.


Kosmetyk do testów otrzymałam od serwisu bangla.pl w ramach współpracy z Klubem Kejt.

3 komentarze:

  1. dobra firma jest używam często:))

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbia BJ ;) muszę kupić tą emulsję ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dobra emulsja, polubiliśmy się ;)

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie niesamowicie ważny. Daj znać, co Ci się podobało, a co byś zmianił/a. Dziękuję! :-)

Labels

Powered by Blogger. Blogger Template by Intikali.org. Supported by Iskael and BlogSpot Design.