18 gru 2014

Eyemazing eyeshadow by Manhattan

Do mojej kosmetyczki trafił ostatnio cień do powiek, który jest zapewne znany wszystkim w blogosferze. Z racji tego, iż nie używam na co dzień tego typu kosmetyków nie miałam okazji używać go wcześniej.


Producent zapewnia długotrwałe, intensywne kolory i jedwabistą konsystencję. Jak sprawdziły się u mnie?Paletka ma ładne, naturalne kolory, które lekko rozświetlają oko. Dzięki temu idealnie nadaje się do codziennego makijażu. Nie ma efektu brokatu na powiekach. Kolorystycznie odcienie są naprawdę świetnie dobrane.

Aplikacja jest bardzo prosta. Ja do tego używam swojego pędzelka do makijażu, nie przepadam za aplikatorami dołączonymi do cieni. Bardzo dobrze się rozcierają. Pigmentacja jest średnia. Dla osób początkujących przygodę z cieniami do powiek (jak ja) to spory atut, po prostu nie da się zrobić sobie krzywdy.
Trwałość jest bardzo dobra. Utrzymuje się na powiekach cały dzień. Ja nie mam zwyczaju poprawiania makijażu w ciągu dnia, więc jestem zadowolona.

Wygląd paletki przypadł mi do gustu. Ciekawy, nowatorski design i świetnie dobrane kolory.

Dla mnie to idealne cienie do codziennego makijażu. Myślę, że będę używać ich często. Oczywiście jeśli czas mi na to pozwoli. Wiadomo, że przy małym dziecku nie zawsze mamy czas na makijaż. Ba! Nawet na napisanie posta. Aktualnie robię to z brzdącem na kolanach ;-)

Co myślicie o tej paletce?


1 komentarz:

Twój komentarz jest dla mnie niesamowicie ważny. Daj znać, co Ci się podobało, a co byś zmianił/a. Dziękuję! :-)

Labels

Powered by Blogger. Blogger Template by Intikali.org. Supported by Iskael and BlogSpot Design.